Burnos higiena


Dantys_sypsena5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pilna profesionali burnos higienos procedūra. Atvykus pas burnos higienistę:

  • Ultragarsiniu skaleriu bei specialiais instrumentais nuvalomos kietosios ir minkštosios apnašos. Šalinami mikroorganizmai (jų išskiriami toksinai) esantys virš dantenų ir po jomis.
  • Pašalinus dantų akmenis nuo dantų nupučiamos apnašos (susidariusios nuo tabako, kavos, juodos arbatos) su sodapūte „Air-Flow“.
  • Atlikus profesionalią burnos higieną, dedama fluoro aplikacija. Fluoras stiprina dantis ir mažina jautrumą, kuris gali atsirasti po burnos higienos procedūros.

Burnos higienai naudojame aukščiausios kokybės medžiagą „KaVo PROPHYpearls“ .

 

Kodėl būtina profesionali burnos higiena?

Blogas burnos kvapas, kraujuojančios dantenos, nesveiki ir paslankūs dantys – dantų ėduonies, dantenų uždegimo (gingivito) bei giliau esančių apydančio audinių uždegimo (periodontito) pasekmės.

Ankstyvoji dantenų pažeidimo stadija vadinama gingivitu. Dantenos būna paraudusios, paburkusios, kraujuoja valant dantis. Labiau išplitusi ir sunkesnė apydančio audinių liga yra periodontitas, sukeliantis gilesnių audinių: dantenų, periodonto raiščių ir kaulo pažeidimus. Ankstyvoje stadijoje ši liga gali būti sustabdyta. Susidūrus su periodontitu vėlesnėse stadijose, kai dantys tampa paslankūs, gydymas yra sudėtingas ir reikalauja nemažų išlaidų. Esminė dantų ir periodonto ligų profilaktikos priemonė – tinkama asmeninė ir profesionali burnos higiena.

Jei atliekamas ortodontinis gydymas breketais, buvo implantuoti ir/ar protezuoti dantys – profesionali burnos higiena ypač svarbi!

Dantų ir dantenų ligos daro neigiamą poveikį visam mūsų organizmui, todėl svarbu, kad pastovūs, ne rečiau kaip du kartus per metus, apsilankymai pas burnos higienistą ir gyd. odontologą taptų įpročiu.

Svarbu. Tik profesionali burnos higienistė gali efektyviai pašalinti dantų apnašas ir akmenis!